MoDo - váš moderní domov

[↓ Na navigaci] | [↓ - 0 - Na obsah]

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace

Přejete si, aby měla vaše koupelna moderní vzhled? Hledáte inspirace, které by vám pomohli při plánování jejího designu? Ať už stavíte novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci té stávající, zvolte si styl, který bude vyhovovat vašim představám! Není nic snazšího, než nechat se inspirovat našimi fotogaleriemi.

Celý text

Plánování koupelny nemusí být úplně jednoduchou záležitostí. Často záleží na každém centimetru volného prostoru, který je třeba účelně využít. I malou koupelnu je možné zařídit stylově, aniž by to bylo na úkor její funkčnosti. Dojem většího prostoru jednoduše získáte díky intenzivnějšímu osvětlení. Pomoci vám v tom mohou také velká zrcadla a obklady, od kterých se bude odrážet světlo. Zajímavé inspirace vám poskytnou naše koupelny fotogalerie!

Čím více prostoru máte ve své koupelně k dispozici, tím větší průchod můžete ponechat své fantazii. U velkých koupelen samozřejmě nemusíte řešit, zda dáte přednost vaně nebo sprchovému koutu, protože budete mít dostatek místa pro obojí. Svoje využití může najít také druhé umyvadlo a kombinace záchodu s bidetem. Neměli byste zapomenout ani na elegantní skříňky a police, které podtrhnou styl vaší koupelny.

V současných moderních koupelnách se často používají kontrastní odstíny. Nemusíte se proto obávat výrazných barev, jako jsou oranžová, červená či zelená. Je však pamatováno také na příznivce tradičního designu, kteří si mohou zvolit obklady s mozaikovými vzory nebo s okrasnými pásky. Vyberte si barevné provedení podle svého vkusu z naší sekce koupelny inspirace!

Skrýt text