Casa Mia collection

Sedací soupravy na míru, polohovací křesla a nábytek z masivu

Casa Mia collection

Sedací soupravy na míru, polohovací křesla a nábytek z masivu

Firma CASA MIA collection s.r.o., kterou najdete na prvním prodejním podlaží obchodního centra MoDo, se specializuje na prodej belgických značkových sedacích souprav a polohovacích křesel na míru, a to v látce i kůži.

Výrobní firma působí na evropském trhu již více než 50 let a slaví úspěch hlavně v západních zemích díky kvalitě zpracování, použitým materiálům, variabilitě a v neposlední řadě také zpracováním 3D návrhu pomocí konfiguračního programu iROM.

Na českém trhu prodáváme tyto značkové sedačky jako výhradní dovozce do ČR od roku 2010 a rok od roku se počet spokojených zákazníků rapidně zvyšuje. Naše sedačky si vysloužily synonymum „dokonalé rodinné sedačky bez kompromisů“.

S kombinací nejnovější technologie, neomezenými možnostmi designu, výroby na míru a více než 250 druhy potahů, je z čeho vybírat. Sedačky ROM jsou zaručeně jak praktické, tak stylové, vytvořené tak, aby vyhovovaly v každém ohledu.

Velikost se dá přizpůsobit potřebám každé domácnosti, kdy po 20cm (u některých modelů i po 10cm) lze sestavit sedačka požadovaných rozměrů jak rohová, tak s lenoškou, ukončená područkou nebo terminálem. Vybrat si můžete z několika druhů nožek i tuhosti výplní. Navíc elektricky polohovatelný sedák, včetně nastavitelných opěrek hlavy, podnoží a hloubky sedáku umožní maximální komfort.

Naše sedačky také nabízí inteligentní vestavěnou technologii, takže můžete ovládat různé funkce smartphonem nebo tabletem, nebo třeba si nabíjet telefon bez nutnosti opustit pohodlí sedačky.

Pokud toužíte po sedačce, která vyzařuje styl a přesto splňuje všechny vaše praktické rodinné potřeby, pak je ideální volbou sedačka od nás!

3D konfigurátor na prodejně

U nás na prodejně Vám během několika minut uděláme vizualizaci, tzn. že si pomocí tohoto konfigurátoru můžete sestavit Vaši vysněnou sedačku. Kromě všech proporcí sedačky ve 3D si pomocí konfigurátoru můžete prohlédnout jak bude vypadat ve Vámi zvolené kůži či látce, s vybraným odstínem a tvarem nožek a také předvede, jak fungují elektrické funkce. V neposlední řadě vidíte také cenu sedačky bez složitého počítání.

Ukázka, jak konfigurátor pracuje a co všechno naše sedačky umí zde

Po - So: 10:00 - 19:00
Neděle: 10:00 - 18:00

+420 773 547 471

black-lokalita

Umístění prodejny