Svět bydlení: Jak bydlet lépe?

svet bydleni jak lepe bydlet

Toužíte bydlet lépe? Ladíte rádi své interiéry do posledních designových trendů ve světě bydlení? Jste spokojeni s vybavením svého bytu, nebo si zařizujete nový domov? Představujeme vám to nejlepší z bytového designu na jednom místě a poradíme vám s každým interiérem na míru.

Toužíte bydlet jinak?

Domov je místo, kam bychom se měli rádi vracet, kde se cítíme útulně a rádi trávíme čas s blízkými. Co je ale potřeba, když se v něm příjemně necítíme? Co udělat jinak, aby se stal skutečným domovem? Napadla vás změna bydlení, která je ale často složitá? A co začít změnou v interiérovém designu? My víme, kam zajít pro inspiraci.

Vítejte v galerii MoDo, centru komfortního bydlení, kde vám spolehlivě a rádi poradíme.

Interiérový design: málo je často více

Někdy i malá změna promění celkový dojem z vašeho obydlí. Jak začít? Co třeba přestěhovat nábytek v prostoru, přemalovat stěny v interiéru, vyměnit okoukané dekorace, doplňky i starší textilie za nové? Sjednoťte si také styl, do kterého toužíte váš vysněný interiér zařídit tak, jak vám bude příjemný, aby jste se do něj rádi a s láskou vraceli.

Bytový design: bydlení snů

Nemusíte se stěhovat hned do nového, abyste se jako v novém cítili. Navštivte interiérové centrum MoDo a možná zjistíte, že nádherný domov nemusí existovat pouze ve vašich snech, ale může se stát i realitou. Jedinečné seskupení renomovaných českých i zahraničních firem vám nabídne široký sortiment moderního nábytku na míru i odborné rady od profesionálních bytových designérů.

Každý prostor skrývá krásu, odkryjte ji s našimi renomovanými prodejci Aksamite, BoConcept Store, Casa Mia Collection, Decoland, Divanti, Domestav, Dormio, Finská sauna, Jelínek nábytek, JN insterier, Johann Malle, NEJČI design, Residenza Kler a Triant.

Zamilujte si interiérové centrum MoDo – vše pro váš moderní domov.

SDÍLET

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Vážení návštěvníci,

zdraví je vždy na prvním místě, naše OC MoDo bude zavřené v souladu s nařízením vlády až do odvolání. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaši brzkou návštěvu.